Je suis désolé

1. července 2014 v 11:09 |  Small talk
Ahoj, pardon.

I když je to můj blog a můžu přispívat, kdy chci, cítím určitou zodpovědnost za to, že tu pořád najdete něco nového.
Eh, no nic.
Proč jsem tu vůbec nebyla je za a) že jsem jaksi hopla do vztahu a je to všechno tak nějak..nové. Najednou na sebe nemám tolik času. Po dni stráveném s V jsem uplně vyšťavená, i když třeba jen koukáme na filmy. Takže se k nějakému běhání (nebo nedejbože Jillian) nedokopu.
Nejhorší je to ale s jídlem. Cpěte dvoumetrovýmu chlapovi veganský jídlo bez lepku, bez cukru, bez oleje a všeho, na co jste zvyklé. Takže už jsem měla pizzu, bramborovu kaši s !řízkem! (podotýkám, že řízek by do mě nenacpal ani matikář za jedničku a mami...ta kaše byla skvělá), a nakonec mě učil dělat palačinky. A byly pěkně s džemem, zmrzlinou a šlehačkou :D. A ne, neptejte se mě, jaktože v osmnácti letech neuvím, jak se dělají palačinky. Já si totiž ty svoje suchý rýže a saláty připravuju už odmala, takže jsem neměla potřebu se učit dělat palačinky, či cokoliv jiného pro normální stravitele.
No a za b) jsem byla úplně mrtvá kvůli škole a prvních pár dní prázdnin jsem to ještě dospávala.

Jak vyřešit chlapa masožravce (Děda jim před barákem stahuje králíky a pak je mají k obědu. My jsme se hledali. :D). Takže? Nijak. Rozhodla jsem se, že mu budu vařit jeho jídlo a sobě to svoje. A vyřešeno. Jednoduše.

Malá vložka mimo téma: Mám kafe, opět, a pokud někdo vlastníte stévii, tak už to asi víte. Ale pokud ne, tak vám to řeknu :D. Stévie je rostlina a prodává se v tabletách a v tekutém složení a možná ještě nějak jinak. Má nula kalorií a četla jsem, že je stokrát sladší než cukr. Samozřejmě jsem si to kupovala jen kvůli těm vynulovaným kaloriím. Ale bože! Mám čtvrt litru kafe a do něj jsem si kápla čtyři maličký kapky a přísahám, že to jdu asi vylejt, jak je to sladký :D. Ale dá se to v podstatě použít jako kladná recenze. Takže kupujte.

No nic, na dnešek je to až moc informací, takže mějte se a smějte se.

 


Komentáře

1 its-about-you its-about-you | Web | 1. července 2014 v 11:28 | Reagovat

Děkuji za radu! Asi máš pravdu, dám prostě na metr a uvidíme :-) jinak děkuji za pochvalu videí, bylo to super :-)

2 Featherlet. Featherlet. | Web | 1. července 2014 v 12:47 | Reagovat

Začátky vztahu jsou super :) S jídlem a přítelem to je těžký :D Ten můj pořád nadává, že jím jak králík a to občas fakt ujedu a dám si taky řízek a podobně :D Oo tak to tu stévii asi kupuju! Kolik to tak stojí?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
http://fit-healthy-michelle.blog.cz/
http://so-myself.blog.cz/