Jídelníčky

22062014 Jídelníček

22. června 2014 v 8:31
Ahoj, ahoj.

Omlouvám se za poslední dva dny bez příspěvku, ale nezmohla jsem se na nic.
Ale všechno zlé je pro něco dobře, že. Protože tím svým líným posedáváním jsem dospěla k názoru, že nemůžu čekat na běžecký pás věčně. Hýbala jsem se i předtím, tak se budu hýbat i teď a běžecký pás bude jen takový bonus.
Taky jsem nejspíš vyřešila svůj problém s pitným režimem. Nemůžu do sebe dostat pití. Nemám žízeň, takže si na něj ani nevzpomenu. Rozhodla jsem ale, že si budu jen kontrolovat hodiny a na každou celou vypiju 200 ml vody (čaje, džusu,...). Ještě ale nevím, jak to vyřeším s pitím kafe, které dehydratuje.
Problémy s pitím mi také v posledních dnech zařídily hroznou pleť. Vyskákaly mi zarudlé boláky, ale aspoň to naštěstí nejsou bílé beďary.
Články asi budu psát stylem dopisování přes celý den, takže se nedivte, že tu budu psát v různé časy, ale článek bude stále v čase přítomném :D.


8:00 - rajčata
11:00 - rýže s houbami a cibulí

Ty houby s cibulí jsem osmažila na oleji a na konec jsem na to dala i uvařenou rýži, takže to celé bylo takové mastné. Ale snad jednou olej neuškodí... Navíc to bylo fakt dobrý, že jsme si ještě přidala :D. Foto na instagramu.

15:30 - jahody

V noci jdeme na Sněžku kvůli východu Slunce. Ale nevím, jestli zvládnu pít a nechodit na záchod :D.

17:00 - rýže s cibulí a houbami (zbytky)

Achjo, šla jsem běhat a ze čtyř kilometrů, co normálně běhám, jsem 3 šla chůzí. Navíc, když jsem se vrátila domů, tak jsem snedla krabičku hroznů, grahamové sušenky a misku musli se s´jovým mlékem. Nesnáším musli už jen pro to, že je do nich přidáván cukr. No, tak zítra znova. Hlavně se nevzdat.

Pitný režim (200 ml) - ▲▲▲▲

Cvičení: 100x sedy-lehy, 50x dřepy

19062014 Jídelníčky

19. června 2014 v 21:17
Zdravím, koťátka :3
Dnešek jsem opět zahájila banánem k snídani a poté banánem k svačině. Začínám si na ně pěkně zvykat. Jenže pak jsem strašně dlouho nic nejedla, a když jsem přišla ve tři k babičce do obchodu (zdravá výživa, díky bohu), snědla jsem tempeh, cizrnovou pomazánku a klaso najednou. Byla jsem sice narvaná, ale hlad zmizel. Doma jsem si akorát k večeři dala rýžové těstoviny s bio kečupem a jsem pořád plná.
Zítra jsou poslední písemky na tento školní rok, takže se nemůžu dočkat! A posilka se taky začíná postupně vybarvovat. Zdá se, že se sny přece jen plní :).

P.S.: Od té doby, co hubnu jen kvůli sobě a ne proto, abych na někoho za měsíc udělala dojem se cítím mnohem svobodněji. nehubnu sice tak rychle, ale fakt se cítím líp :)).

Fotky mého jídelníčku a mnoho dalších najdete na mém instagramu: im_buu (kdyžtak mi napište svůj instagram do komentářů)


18062014 Jídelníček

18. června 2014 v 21:24
9:00 - meloun
11:00 - meloun
12:00 - vegetariánská škvarková pomazánka
16:00 - kukuřice
20:00 - zeleninový vývar
22:00 - zeleninový vývar

Ahoooooj! :)
Jo, mám super náladu. I když mě zítra čekaj tři testy. Asi na mě jde zamilovanost :D.
Stroj stále nic a já stále nic nedělám. Za to si ale pěkně hlídám jídelníček. Ale teď mi tak dochází, že moc nepiju. Nemáte nějaký tip, jak do sebe dostat vodu? Já ani nemám žízeň, tak na pití nemyslím.
Rozhodla jsem se, že si na 2015 podám přihlášku na psychologii na UK a pak asi i do Brna. K tomu bych chtěla zkusit i Fashion branding & management v Dánsku, to ale nevím. Zrovna, když se v Česku začínám zabydlovat :D. Nejdřív ale stejně musím odmaturovat, takžeeee.....

17062014 Jídelníček

17. června 2014 v 23:49
Dneska to vezmu jen tak hopem. Za prvé si nepamatuji, co kdy jsem jedla a za druhé, je mi vážně špatně.
Ráno opět banány (ach bože, banány!), pak troška špenátu, meloun a nakonec rýžové těstoviny s houbami. Přiznám se, ty jsem si dala teď v 11 :D.
Cítím se na umření, už od neděle mám neskutečnou rýmu a bolí mě v krku. Za normálních okolností bych už zůstala doma, ale máme strašně testů a musím je napsat. Tak si snad potom odpočinu. Jenže od pátku do soboty jedu k sestře do Prahy na Holi Fest a z neděle na pondělí jdeme se třídou na Sněžku na východ slunce. To jsem zvědavá, kdy to vyležim.
No, zítra píšu čtyři testy, tak jdu.
Dobrou :).

P.S.: Dnešní rande bylo super :33333


16062014 Jídelníček

16. června 2014 v 21:08
8:00 - banán
10:00 - banán
13:20 - dva banány
16:00 - zeleninová polévka
20:00 - rýže

Dneska jsem na sebe pyšná. Jídelníček super a ty banány jsou docela vtipný :D. Ale měli jsme jich doma hrozně moc, tak jsem je prostě vzala do školy a pak si při hladu vždycky utrhávala.
Stroj zatím stále není, ale snad brzo. Ze stehen a zadku se mi totiž udělala želatina, prtoože neběhám. Kvůli škole nestíhám nic. Až na zítřejší rande s V. :D

08062014 Jídelníček

8. června 2014 v 10:20
Fakt bych měla něco dělat se svojí vůlí. Vždycky se pro něco rozhodnu a pak akorát trpím depresemi hodnými kdejakého melancholického maniaka, protože to nezvládnu dokončit. Jakože například napíšu tři články na stránku, kam přispívám. Nebo, že prostě budu běhat.
Stala se totiž taková věc, že jsem si vybrala běžecký pás, který mi ale máma odmítla zaplatit s tím, že mi její přítel koupí jiný. Jenže ten přijede nejdřív ve čtvrtek. A v pátek jedu na Votvírák. Chtěla jsem se vyběhat, abych na Votvírák byla trochu zpevněná, protože doma se nedonutím jít ven běhat. Obzvlášť před zkouškovým týdnem. Takže jdu asi brečet a zemřít žalem někde v koutku. Amen.

9:00 - nesmažené hranolky (jsou to prostě pečené brambory ve tvaru hranolek)

12:15 - borůvky

13:15 - zeleninová směs se sójovým masem

16:30 - rýžová kaše, dvě housky, kousek koláče

Odpoledne jsem spala a když jsem se vzbudila, jen jsem jedla. Původně jsem dokonce i přemýšlela, že to nenapíšu. Ale potebuju být upřímná, takže... No nic, znovu vstát. Teď dělám polévku, abych měla něco na ty nečekané hlady.

Day 1

1. června 2014 v 10:26 | Bu.
Snídaně:
pomeranče 390 g (764 kj)
jablka 127 g (330 kj)
džus 250 ml (425 kj)
= (1519 kj)


Oběd:
Zeleninový vývar
 
 

Reklama
http://fit-healthy-michelle.blog.cz/
http://so-myself.blog.cz/